01.01 Saat Anlamı – Seni Çok Seviyor

Sevdiğin, hoşlandığın insanın da seni sevdiğini belirten 01.01 saat anlamına denk gelmen aslında bir tesadüf değil. Karşındakinin düşündüğü ve gözünün gördüğü tek şey seni ne kadar çok sevdiğidir. Heyecan verici bir ilişki başlamak üzere veya çoktan başlamış olabilir. O senin için çok özel ve daha önce hiç bu kadar sevilmediğine emin olabilirsin.

Zira o da seni heyecanlandırıyorsa, ondan başka düşündüğün hiçbir şey yoksa; o senin için doğru insan ve hayatına anlam katıyor demektir. Mutlu sonla bitecek bir ilişki kapında haberin olsun 🙂

01 01 anlamı

Senin kıymetini bilecek, seni anlayıp dinleyecek, senin isteklerine öncelik ve önem verecek bu insanı asla kaybetmemelisin. Onu diğerleriyle bir tutup, nasılsa bu da beni bırakacak, beni aldatacak veya yine kazık yiyeceğim diye düşünme; bu güzel insanı diğer ilişkilerinle karşılaştırman ona büyük haksızlık olur.

01.01 Anlamı sevgililerin veya birbirlerini sevenlerin, birbirlerine en çok bağlanıp, birbirlerini en çok sevdikleridir. Birbirleriyle gelecek hayalleri kurdukları, birbirlerini hayatının en merkezine aldıkları saatlerdir.

Sevmek ve sevilmek dünyayı güzelleştiren en derin hisler. Seni seven birinin olduğunu bilip, hayatını ona göre şekillendirmek ve sen bunları yaparken karşı tarafından da senin gibi düşünmesi, sana değer vermesi, seninle bir gelecek planlaması kadar güzel bir şey olamaz. 01.01 saati rastlayana hayatında bunların yaşanacağına işaret eden saat ve eğer bu saate sende rastladıysan dünyanın en mutlu insanı sayılabilirsin. Dillere destan bir aşk yaşayacak, musmutlu bir hayat kuracaksın.

  • Seni Seven
  • Senden Çok Hoşlanan
  • Seni Devamlı El Üstübde Tutan
  • Senin İçin Devamlı Birşeyler Yapmaya Çalışan
  • Devamlı Etrafında Dolaşan
  • Gözü Hep Senin Üzerinde Olan
  • En Ufak Birşeyinde Yanında Olmaya Çalışan
  • Sana Değer Veren
  • Seni Korumaya Çalışıp Kıskanan

birisi var etrafında farkına var 🙂

01:01 Saat Anlamı – Moderatör Yorumu

Bu yazıyı okumak için girdiysen 01.01 saatine rastlamışsındır ve saat biri geçkindir. Uykunun bastırmaya başlayıp, etrafın iyice sessizliğe gömüldüğü bu zamanlarda insanın aradığı sıcak bir mesaj veya şefkatli kollar olur.
Çoğumuz “saatlerin anlamı” olduğuna inanmayabilirsiniz ama içimizde her zaman bir şüphe vardır. Hayatta neye inanırsan onun gerçekleşeceğine inanırım. Mesela Noel Baba var mıdır sorusunun cevabı basittir. Eğer inanırsan vardır. Yani saatlerinde eğer inanırsan bir anlamı mutlaka vardır.

Hey sen, şanslı kadın veya erkek; hayatının aşkını bulmanın arifesindesin bence. Eğer hislerinden eminsen, karşındakini bir an bile aklından çıkaramıyorsan, onun da sana karşı boş olmadığını düşünüyorsan git konuş bence. Yarın sabaha nefes alarak uyanacağımızın garantisi olmadığı şu dünyada, hiçbir şeyi ertelemek için gerekli vakte sahip değiliz.

01:01 Saat Anlamına denk geldiğine göre git konuş ve eğer mutlu olacaksan 1 saniye, 1 dakika, 1 saat, 1 gün, 1 hafta, 1 ay daha mutlu yaşa. Eğer mutsuz olacaksan da, bir an önce mutsuz ol, belirsiz yaşama ki; mutlu olacak daha çok zamanın olsun.

Çekinip sıkılıyor açılamıyorsan bu yazıyı aşağıdaki whatsapp butonu ile sevdiğine gönder ve kurtul bu durumdan 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 Oy Kullanıldı : PUAN : 3,33 )

1 Yorum Yapıldı, Sıra Sende

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir