01.10 Saat Anlamı – Seni Seviyor Ama Söyleyemiyor

Eğer saate baktığınız zamanlarda çoğunlukla 01.10’u gösteriyorsa 01 10 saat anlamı demek istiyor ki, hoşlandığınız kişinin sizi sevdiği ama sizden çekindiği için açılamadığı anlamına gelmektedir. Genellikle aynı anda olan saatlerin anlamları sevgiliniz sizi düşünüyor olarak bilinse de bütün saatlerin anlamı farklıdır. Bu nedenle insanlar meraklarından genellikle bu saat dilimlerini araştırmaktadır.

Birini seviyorsanız onun hakkında her şeyi öğrenmek isterseniz ve size ne kadar değer verdiğini bilmek isterseniz. Bununla birlikte saatlerin açıklamalarından tutun, size bakışından bile bir anlam çıkarırsınız. Sevginizi ve aşkınızı bu kadar içten yaşadığınız dönemlerde saatiniz 01.10’u gösteriyorsa, ona biraz cana yakın davranmanız gerekmektedir.

01

İnsanlar ters saatlerin anlamı ile birlikte gelecekleri için de anlam çıkarmaktadır. Hem aynı saatlerin hem de ters saatlerin anlamlarını ezberleyen kişiler bile mevcuttur.

01 01 Anlamı

Saati 01.10 olarak gördüğünüz anda yapmanız gereken birkaç nokta mevcuttur. Sizi seven bir erkek size açılamıyorsa durum tamamen sizden kaynaklanıyor olabilir. Genellikle kadınlar ilk etapta mesafeli oldukları için erkekler bu gibi durumlarda hep geri adım atmaktadır. Bu nedenle mesafe durmamanız gerekmektedir. Bir erkeğin sizden utanmaması için de yapmanız gereken davranışlar mevcuttur.

  • Hoşlandığınız kişiye daha yakın davranarak onun utangaç tavırlarını yıkmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sizden çekinmesi gereken tüm durumları ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Böylelikle sevdiğiniz kişinin size açılması daha rahat olacaktır.
  • Sürekli gülümseyerek onunla irtibatta olmanız gerekmektedir.
  • Size yanaştığı zamanda biraz yumuşak davranın ki heyecandan konuşacaklarını unutmasın.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak arkadaşınız veya kankanıza gönderip durumu paylaşabilir ve bu konuda biraz muhabbet edebilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 2 Oy Kullanıldı : PUAN : 4,50 )

1 Yorum Yapıldı, Sıra Sende

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir