02.02 Saat Anlamı – Senden Hoşlanmaya Başladı

Karşındaki kişi, senin tavrını, kişiliğini, hareketlerini çok beğenmiş görünüyor ve kesinlikle senden hoşlanıyor. 02:02 Saat Anlamına göre konuşmaların, duruşun kısacası her şeyinle onu çok etkilemiş ve kafasında acaba etkisi bırakmışsın gibi duruyor. İlerisinin olup olmayacağına karar vermek ve seninle bir yola çıkmak için, seni tanımaya devam edecek olan bu kişi; seni oldukça beğenmiş.

Seni takip edip, kafasında tartan bu kişi eğer böyle devam edersen, dengesizlik ve tutarsızlık göstermezsen kısa zamanda sana açılacak ve sen de ona karşı boş değilsen, ondan hoşlandığını uzaktan uzağa belli et ki, cesaret bulsun, kısa zamanda senin olsun.

02 02 anlamı

02:02 Saat Anlamına sık sık rastlamaya başlayıp, merak ettiysen ve şüphelendiğin herhangi bir yoksa; tekliflere açık ol, kısa zamanda bir çıkma teklifi alacaksın. Karşındaki insanı iyi tanı, ona hemen güvenme ki; doğru insansa hayat boyu yoldaşın olsun.

Bu saatlere kadar uyuyamıyorsan, bu saat dilimiyle aran iyi demektir. Aşağıdaki listeden bazıları sana uyuyorsa

  • Çevrende sana karşı ilgisini fark ettiğin,
  • Seninle her fırsatını bulduğunda muhabbet etmeye çalışan,
  • Her müsait zamanda sana ulaşmaya çalışan,
  • Herhangi bir bahane ile iletişime geçmeye çalışan,
  • Seni çevrendeki arkadaşlarından sorup soruşturan,
  • Her fırsatta göz teması kurmaya çalışan,

Kısa zamanda hayatına girecek ya da var olan kişilerden alacağın tekliflere hazırlıklı ol 🙂

02:02 Saat Anlamı – Moderatör Yorumu

Bu “saatin anlamı” nedir diye araştırırken düşündüğün kişi senden hoşlanıyor olabilir. Çok ciddi olduğunu ve hayatını seninle geçirmek istediğini şuanlık düşünemesen de, zamanla her şeyi anlayacaksın. Ve çok şanslısın, yalnız geçirdiğin o günleri unutturup seni mutluluğa boğacak bu insanla harika günler yaşayacaksınız.

02:02 saati aran iyiyse, hazırlıklı olmanı öneririm. Dünyada aşk kadar güzel bir duygunun olmadığı şu yıllarda, kaderini değiştirmek ve hayatın boyunca mutlu yaşamak senin ellerinde.

Eğer bu saati görüp, öylesine anlamak için girmişsen ve aklında senden hoşlanabileceğini düşündüğün herhangi biri yoksa; kısa zamanda hayatına girecek ve seninle ilgilenecek birilerinin olduğunu bilmelisin. Bu ilgi öylesine yoğun olacak ki, hemen fark edeceksin.

Hayatının en yoğun dönemlerini geçiriyor olsan bile, bu ilişkiye bir zaman vermeni öneririm. Hayatın karmaşası nedeniyle aşksız geçirdiğin her saniye, yaşlandığında karşına aylar, yıllar olarak çıkacaktır unutma. 02.02 Saat Anlamını okuduğuna göre suratında bir gülümseme ile artık yatabilirsin 🙂

Hatta yatmadan sevdiğini bu yazıyı aşağıdaki whatsapp butonu ile gönderin uyanınca oda mutlu olsun.

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir