03.03 Saat Anlamı – Sana Aşık Olmaya Başlıyor

Haberler güzel, karşındaki insan sana yavaş yavaş ısınmaya ve gelecekle ilgili planlar kurmaya başlıyor. 03:03 Saat Anlamını okumaya başlar başlanmaz heyecanlandın biraz ama daha yeni başlıyoruz:) Henüz sonsuz bir aşkın başladığının haberini vermek mümkün olmasa da, hoşlanmanın bir tık üzerine çıkmış bir ilişki var gibi görünüyor.

Karşı taraf senin hareketlerini çok beğeniyor, bir diyalog içerisinde geçen konuşmalarını dakika dakika dikkatle dinliyor ve hayran hayran ne kadar güzel konuştuğunu düşünüyor. Seninle mutlu bir gelecek kurmayı umut ediyor.

03 03 anlamı

Bundan sonraki zamanında dikkatle düşün, eğer seviyorsan onunla ilgilenmeye devam edebilirsin fakat onu, onun seni gördüğü gibi göremiyorsan, baştan bu işe son ver ki karşı taraf boşuna umutlanmasın.

Saat 03.03 karşılaşılması zor ve bereketi çok olan bir zaman. Karşı taraftan mutlaka bir hamle geleceğine işaret eder, mutlaka seninle konuşacaktır ve sana açılacaktır. Seninle bir ilişki planladığına fakat yine de ilerisini düşündüğü için acele etmek istemediğine emin olabilirsin. Hemen yarın sana açılacak değildir belki ama diğer günler neden olmasın?

Sana açılacak birinin hareketlerinde, ses tonunda, göz bebeklerinde olan değişimi fark etmemen neredeyse imkansızdır. Onu gördüğünde heyecanına kapılıp hareketlerini değiştirme ki, ona karşı duruşundan ödün vermediğinden ötürü sana her baktığında biraz daha aşık olsun.

  • Uzaktan uzaktan seni kesen
  • Müsait her dakikasında etrafında olan
  • Sosyal medyadan seni takibe alanda
  • Tüm payalşımlarına beğeni atan
  • Arkadaşlarına seni soran
  • Arkadaşlarından telefon numaranı almaya çalışan

birileri olabilir haberin olsun 🙂

03:03 Saat Anlamı – Moderatörün Yorumu

İlişkilerin en sevdiği olay kaçma kovalamacadır. Günümüz ilişkilerinde ilişkiye heyecan katan bu olay, çoğu ilişkide vardır ve bazen fark edilmese de, ilişkinin odak noktalarındandır. Siz 03.03 Saati gördünüz ve artık karşı tarafın size karşı hiç boş olmadığına emin oldunuz, o zaman ilişkinizdeki kaçma kovalamacaya hazırsınız.

Bana kalırsa hazır öğrenmişken kaçan taraf siz olun ki, ilişkinizdeki heyecan artsın; kaçma kovalamaca ne kadar uzun sürerse o kadar uzun ve mantıklı bir ilişki olur diyor bu alanda uzmanlar. Tabii kaçayım derken karşı tarafı kendinizden soğutmamanız ve bu olayı fazla uzatmamanız da sizin iradenize kalmış bir olay.

Gecenin 3’ünde 03:03 Saat Anlamını okuduğunu göre artık bu gece rahat bir uyku çekebilirsin. Çünkü karşı taraf seni düşünmeden nefes bile alamaz hale gelmeye çok yakın 🙂

Bu yazıyı hemen aşağıdaki whatsapp butonu ile sevdiğine gönder ve oda sevinsin 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir