06.06 Saat Anlamı – Senin İçin Kötü Bir Gün Olabilir

Sevdiğin, hoşlandığın ya da aşık olduğun kişi ile bugün iletişime geçmen için doğru bir gün değil. 06:06 Saat Anlamı olarak bugün senin için oldukça kötü bir gün olup, psikolojik anlamda kendi sorunlarının ön planda olduğu ve duygusal anlamda da kendini kötü hissedeceğin bir gün olabilir.

Sağından değil de bugün solundan kalktığın asabiyet ve kötü enerji saçtığın bir günde sevdiğin kişi ile iletişime geçmen kötü enerjinin ona da geçmesini sağlayabilir. Bunun için bugün genel olarak sevdiklerinden uzak durmanın ve kendini eve kapatarak çıkmaman gerekmekte!

06 06 anlamı

Eğer ki bugün görüşmeniz ve daha önce bir randevunuz var ise ve bunu ertelemeniz imkansız ise bugün tavırlarınız da daha dikkatli davranmanız gerekmekte olup, bir şeyi söylerken iki kez düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü kötü enerjiniz karşınıza da geçeceği için her an ikiniz de patlama noktasına gelebilirsiniz.

İlişkilerin tavan yaptığı noktalardan birisi olan 06:06 saat ile karşılaşmanız durumunda ise muhtemelen tartışmanın olacağı anlamına gelirken, olumlu düşünceler ile bunu kovmanız gerekmelidir. Bu şekilde tartışmayı önleyebilir ve biraz da alttan alarak kendinizi en azından frenleyebilirsiniz.

Kadınlar için 06:06 saat ile karşılaşmanız durumunda eğer sevgiliniz yanınız da ise uzaklaşmanız da yarar vardır. Çünkü sevgilinizden gün içerisinde bir tartışma içerisine gireceğiniz ve bu tartışmadan zararlı ayrılacağınız haberini sizlere şimdiden veriyoruz. Aslında nedensiz ve boş bir tartışma olsa da bu sizin kendinizi kötü hissetmenize neden olacaktır.

Eğer ki sevgilinizin yanınızdan bu saati görmenize rağmen uzaklaşamadıysanız o zaman tartışmamak için bazı konuları görmezden gelmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Erkekler için 06:06 saat ile karşılaşmanız durumunda ise partnerinizin aklına gelecek bir soru ya da bir sorun sizi rahatsız edecek ve buna vereceğiniz yanıt ise kavga ile sonuçlanacaktır. Bunun için kesinlikle partnerinizin sorduğu soruyu ya da dile getirdiği sorunu alttan almanız sizlerin yararına olacaktır.

  • Tersinden Kalkmış Olabilirsin
  • Her gün Güzel Geçecek Diye Bir Şart Yok
  • Kadınlar İçin Sıkıntılı Bir Gün Olabilir
  • Erkekler İçin Stresli Bir Gün Olabilir
  • Günü Kötü Geçirmemek Sizin Elinizde
  • Her şeye Rağmen Sevdiğiniz Yanınızda Merak Etmeyin 🙂

06:06 Saat Anlamı – Moderatör Yorumu

Bazı günler bazı kişiler için kötü bir gün olarak adlandırılmakta olup, 06:06 saatin anlamı da aslında o günün bugün olduğunu göstermektedir. Bu durum aslında senin elinde olmadığı gibi bugünün böyle negatif geçeceğini kabul ederek çok fazla kişi ile görüşmemelisin. İstersen bu yazıyı aşağıdaki whatsapp butonu ile partnerinize gönderip olacakların önüne geçebilirsin..!

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

1 Yorum Yapıldı, Sıra Sende

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir