10.01 Saat Anlamı – Hep Senin Yanında Olmak İstiyor

Sabahın ilk saatleri ve sen bu güzeller güzeli saate yakalanmışsın. Hikmet bu ya, hiç inanmazsın ama bakasın gelmiş 10 01 saat anlamına. İnternet’te, sosyal medyada veya herhangi bir yerde görmüş veya bir arkadaşından duymuş olabilirsin ters saatleri. Denk gelince de merak duygun ağır basmış, ne kaybederim diye düşünmüş açmışsın. Öyleyse açıklayalım.

Sevdiğin, sevgilin sabah kalkmış; işine, okuluna gitmiş. Çalışıyor veya önemli bir dersin ortasında, aklından bir an bile çıkmıyorsun ama o an öylesine özlemiş ki seni, keşke şuan yanımda olsa demekten alamıyor kendini.

10 01 anlamı

Bekle canım, birkaç dakika içinde bir mesaj gelebilir veya bir arama. Ne güzel olur ama. Sen de şuan işte veya okulda olabilirsin, ona göre ayarla kendini.

İtiraf et sen de özledin onu, gece hiç konuşmamışsınız; sabah o sıkışıklıkta küçücük bir an yakalayıp birbirinize kısacık bir “Günaydın.” yazabilmişsiniz sadece. Keşke yanımda olsa diye düşünmekten sen de alamıyorsun kendini.

Sabahın ilk saatlerinde, tam olarak ayılamamış olduğunuzdan kendinizi yorgun hissedersiniz ve ilgiye ihtiyacınız olur. Sabah yataktan zorla kalktığınızda da istediğiniz tek şey sevdiğinizin yanında olmasıdır. Ama sabahın ilk hızını attığınızda ve işiniz monoton seyrine ulaştığında, artık sıkılmaya başlar, uyumak istersiniz.

Keşke sevdiğim olsa da beni buradan kurtarsa diye düşünmeden edemezsiniz. Bu saatte, tüm o işinizin ortasında bu sayfayı açıp bu yazıya bakıyorsanız ki saat falını mantıklı bulmadığınız halde, istediğiniz ufak da olsa güzel bir haber almak ve sevdiğinizle konuşmaktır. Velhasıl kelam, siz de onu düşünüyordunuz zaten ve o da sizi düşünüyor. Vakit kaybetmeyin de, birbirinize mesaj atıp birbirinize kavuşun.

10 01 Ters Saat Anlamı

Birilerini kalbimizin derinlerinde çok sevdiğimizden midir nedir, ufacık şeylere anlam yüklemek ve onu her an hatırlamak isteriz. Saat falı da böyledir, fallar arasında belki en mantıksız gelenidir ama bize hatırlattıkları bizim için çok kıymetlidir. Her saat anlamları farklı ve belli düzenlere göre anlam içerir.

Yani bir Allah’ın kulu çıkıp bu böyle olsun dememiştir, zamana göre hisler baz alınmıştır. Çoğu zaman doğrudur da, çift saatler biraz daha uymasa da, ters saatler çoğunlukla uyacaktır. Yani siz gönlünüzü ferah tutun, bu doğru. Sevdiğiniz kişi şu an sizin yanınızda olmak istiyor.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak arkadaşınıza gönderip durumu paylaşabilir ve mutluluğunuzu paylaşabilir veya sevdiğiniz kişiye gönderip ona ince bir mesaj verebilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir