12.21 Saat Anlamı – Planlar Tamam Teklif Geliyor

Yıllardır beklediğin o an geldi dayandı kapına. Sevdiğinden çıkma teklifi veya sevgilinden evlenme teklifi bekliyorsun fakat bir türlü gelmiyor. 12 21 Saat Anlamı diyor ki, öğlen molasına çıkmışsın, belki bir sigara yakmışsın kara kara düşünüyorsun, ne zaman evleneceğinizi veya sevdiğinin ne zaman senin olacağını. Telefonun ekranına aramış mı diye bakmak için tıklıyorsun, bir de ne göresin bingo. Saat 12 21

Ailenin sana evlenme yaşın da geldi, ne zaman evleneceksin diye baskı yaptığı bir dönemde olabilirsin. Ya da o kadar yalnız hissediyorsundur ki artık aranızda bir şeyler olmalıdır. Bu saat uğurlu saattir canım. Şimdi düşün, işinin gücünün arasında beş dakika mola bulmuşsun, oturuyorsun, arkadaşlarınla sohbet etmek veya müstakbel eşini aramak varken; burayı açmış inceliyorsun.

12 21 anlamı

İnanmazsın biliyorum ama bunun bir anlamı olmalı değil mi? Saat falları ince elek ile elenmiştir, yani bunca açıklama gösteriyordur bunları. Kanıtlamaya uğraşmak bir yana dursun, hayat arkadaşının sana neden yıllardır evlenme teklifi etmediğini düşünüyorsundur şimdi sen.

O güzel canını sıkma. Yıllardır sana güzel bir hayat sunmak için uğraşan partnerin, en doğru zamanı kovalamıştır ve sen de bu uğurlu saate yakalanmış biri olarak az daha beklemelisin. O bütün planlarını tamamladı ve yakın zamanda sana teklif yapmaya hazırlanıyor.

12 21 Anlamı

Ters saatlerin anlamı konusunda yıllardır bu araştırmış, okumuş, öğrenmiş biri olarak söylemeliyim ki; teklifine çok az kaldı şanslı insan. Bekle, bekle nereye kadar diye düşünenlerden olabilirsin; o zaman belki de ilgili teklifi sen yapmalısın. Hayat arkadaşının evliliğe artık hazır olduğunu sana biz söylüyoruz. Ama belki de bu teklifi senden bekliyordur, neden olmasın? Teklifin cinsiyeti mi olur?

Kadınsın veya erkeksin, hiç fark etmez. Kısa zamanda hayatını değiştirecek bir teklif alacaksın ya da bir teklif edeceksin. İlk sinyalleri biz veriyoruz, sende bir an önce hazırlan.

Tamam ama sevgili moderatör biz daha sevgili olmadık ki… Siz de, artık gururu inadı bırakın da birlikte olun. İkinizde birbirinizi düşünmeden bir saniye dahi geçirmiyorsunuz, yalnızca bekliyorsunuz. Beklemeyin zaten bekleseniz de kısa zamanda biriniz mutlaka pes edecek. Teklifinize ve birlikte geçireceğiniz ömrünüzün ilk saniyelerine çok az kaldı.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak en yakın arkadaşınız veya kankinize gönderip bu mutluluğu onula paylaşabilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 2 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir