14.41 Saat Anlamı – Evlenme Teklifi Almaya Hazır Mısın?

Mesai saatinin bitmesine az kalmış, işlerin azalmış, canın sıkılmaya başlamış ve içerideki sıcak hava senin uykunu getiriyor. Aklında o. Bir an gözün saate kayıyor 14 41 İlgini çekiyor ve kendini saatleri tüm detaylarıyla yazan bu sitede buluyorsun. Sana evlenme teklifi edecek. Sen hazır mısın?

Şu önümüzdeki günlerde kendini iyice tartman gerekiyor. Onu yeterince seviyor musun? Ona gerçekten aşık mısın? Onunla bir ömür geçirmek ister misin? Onun iyi bir eş, onunla iyi bir ebeveyn olabileceğinize inanıyor musun? Oturup düşünmen gerekiyor. Tüm bunlara cevabın evetse bile, yine de düğünü gerçekleştirecek, ev alabilecek yeterli imkanının olup olmadığını da düşünmen gerekiyor.

Sadece ev almak değil, evin içini döşemek de çok masraflı. Kiralar desen uçmuş durumda, kirada oturmak da zor. Sonra ev giderleri, mutfak masrafları, faturalar… tüm bunları halledebilecek misiniz? Şimdiye kadar hepsini aileniz karşıladı, peki siz bu sorumluluğu alabilecek misiniz?

Sevmek her şeye maalesef yetmiyor, evlenme teklifi alacağına artık eminsin fakat sen buna hazır mısın derin derin düşünmelisin. Evlilik ne kısa zamanda olacak bir şey, ne de kısa zamanda bitirebileceğin bir şey. Anlaşamazsak boşanırım, tarzı bir şey düşünme bile çünkü bekara koca boşamak kolay derler ama öyle olmuyor.

Doğacak çocuklarınızın sorumluluğu, yeni bir düzen kurmanın sizi korkutması gibi sebepler size engel olacaktır. Yani aşırı geçerli bir engeliniz olmadıkça, öyle ha dediğiniz an boşamazsınız.

14 41 Anlamı

Şimdi içinizden evlenme teklifi almak iyi mi, kötü mü, içimizi kararttınız diyorsunuzdur. Elbetteki dünyanın en güzel şeyi sevdiğinle bir ömür geçirmek ama bazı gerçekleri de unutmayalım değil mi? Ben yalnızca teklifin geleceği garanti olduğuna göre, enine boyuna düşünün diyorum.

Artık tüm sorumluluk sizde olacak, unutmayın. Buna hazır olup olmadığınızı iyice düşünmelisiniz ki, evlendikten sonra da mutlu olasınız. Sevmek elbetteki her şeye kefarettir ama bazı önemli durumları da atlamayın ki, evlendikten sonra da şu anda olduğu gibi yaşayabilin. Aynı şekilde çocuklarınız da huzurlu bir yaşam sürebilsin.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak en yakın ve en samimi arkadaşınıza gönderip mutlu haberi onunla paylaşabilirsiniz çünkü bu mutluluğa ortak olmak onunda hakkı 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( İlk Puanı Sen Ver..! )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir