15.51 Saat Anlamı – Seninle Akşam İçin Plan Yapıyor

Bu uğurlu saate denk gelebilen güzel insan. 15 51 saat anlamı okuduktan sonra bir telefon alıp, sevdiğin tarafından akşam için rahatsız edileceksin. Sana güzel bir sürpriz hazırlamış ve sen de kabul edersen, akşam seni dışarı çıkarmak istiyor.

Mesai saatinin neredeyse bittiği şu dakikalarda, birazdan güzel bir teklif alacağını söylüyoruz. Biliyorum şu an bu haberi aldığından beridir, için içine sığmıyor. Acaba ne, diye sormaktan alamıyorsun kendini. Evet ya, acaba ne?

15 51 anlamı

Ters saatlerin anlamı der ki, muhtemelen nereye gideceğinizi sana söylemeyecek ve çok şaşıracağın bir yerde alacaksın soluğu. Dua et de, seni sürpriz bir şekilde ailesiyle tanışmaya götürmesin. Düşünsene öyle bir durumla karşılaştığını, üzerinde abuk sabuk bir kıyafet belki, saçın başın dağınık ve geldiğin yere bak. Hazırlanmamışsın da, olduğun yerde kalakalırsın valla.

Ama belki de güzel bir yemeğe gideceksin. Bana bak, evlenme teklifi etmesin sana bu. Valla her ihtimale hazır olmalısın, iyice düşün, son zamanlarda lafını ettiği şeyleri tart biç ki, anormal bir sürpriz ile karşı karşıya kalıp rezil olma. İyi bir akşam geçirmeyi hak ediyorsun, muhteşem anılar edinmek varken geceni berbat etme sakın.

Hem evlenme teklifi alırsan veya ailesiyle tanışırsan bunları ilerde çocuklarına anlatman gerekecek, onlara güzel anılar anlatmak istersin değil mi?

Tabii fazla havalara girmemeni de öneririm. Sonuçta basit bir akşam yemeği de olabilir. Seni bir arkadaşının evine de götürebilir yani. Sonra beklediğin teklif gelmedi diye mutsuz da olabilirsin. Belki daha zamanı vardır.

15 51 Anlamı

Bir saate kalmaz seni arayacak! Onunla mutlu bir akşam geçireceksin. Hayal ettiğin gibi olmasa bile, seninle zaman geçirmek istemesi güzel değil mi? Bence sırf bunun için bile sevinebilirsin. Kaldı ki altından seni çok şaşırtacak bir sürpriz de çıkabilir. Ne olacağını şu anlık bilemeyiz. Son derece romantik bir ortama da girebilirsin, sıradan bir restorana da.

Ama bence önemli olan birlikte olacak olmanız. Tadını çıkarın. Boş detaylara takılmayın, evlenme teklifini bugün etmez yarın eder. Ailesiyle bugün tanışmazsın yarın tanışırsın, sonuçta her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. Siz yalnızca tedarikli olun.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak sevgilinize gönderip akşam için ona ince bir mesaj verebilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 2 Oy Kullanıldı : PUAN : 5,00 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir