20.02 Saat Anlamı – Seni Görmek İstiyor

Evet doğru duydun. 20 02 Saat anlamı gereği, sevgilin işinden gelmiş, yemeğini yemiş, banyosunu yapıp kanepesine uzanmış televizyona bakıyor. Ama günün tüm yorgunluğuna rağmen seni aklından çıkaramıyor ve bir saniye olsun görmek istiyor. Senin de yorgun olduğunu bildiğinden, aramaya çekiniyor ama bilmiyor ki sen de onu görmek için yanıp tutuşuyorsun.

Seni görmek istediğine öylesine eminiz ki, senin mutlu olmanı öylesine istiyoruz ki, hemen ona özlediğini açık açık belirten bir mesaj yazmanı öneriyoruz. Ne yazacağına sen karar ver ama bir an önce yaz ki, ona bir an önce kavuş. 

20 02 anlamı

Hafta içi günlerin uğursuzluğu sebebiyle birbirinize ayıramadığınız o zamanları sonra çok ararsınız, hazır ikinizde birbirinizi görmek için yanıp tutuşuyorken birbirinizi görmek için ufacık olsun bir fırsat yaratın. Yorgunsunuz biliyorum ama birbirinizden kıymetli mi? Bak sevdiğin seni görmek istiyor, bundan güzel şey mi olur?

Ama biz sevgili değiliz ki? Hım bak o zaman işler değişir, eğer sevgili değilseniz birbirinizi görmek için fırsatınız olmayabilir sonuçta ne diyeceksiniz birbirinize. Aynı işte çalışıyorsanız sabahı, başka bir yerden tanışıyorsanız da buluşma fırsatı yaratmak için hafta sonunu bekleyin. Şuan görüşmeniz biraz yerinde olmayabilir.

Ama yine de sizler de sevinebilirsiniz. Düşünsenize, sevgili değilsiniz ama sevdiğiniz kişi sizi görmek istiyor; keşke yanımda olsa da beraber bir şeyler yapsak diye düşünmekten alamıyor kendini. Bu gece uyuyamazsınız bir de mutluluktan, daha fazla heyecanlandırmayalım sizleri.

20 02 Anlamı

Şuan alabileceğiniz en iyi hediyeyi aldığınızın farkındayım. Biz sizlere yukarıda iki durum anlattık. Eğer birinci gruptaysanız şuan bu yazıyı sonuna kadar okumanız bile vakit kaybı bence. Gidin ve buluşun bir an önce sevgilinizle, hasret çekmenize hiç gerek yok çünkü ikinizde birbirinizi deliler gibi seviyorsunuz. Her an beraber olmak istiyorsunuz.

Eğer siz ikinci gruptansanız, sadece uzanın ve hayal kurun genç aşıklar. Birbirinizi ilk gördüğünüz anda konuşabilecek konular üretin ki, daha çok şey konuşmuş ve paylaşmış olun. Flörtünüzün sizi görmek istemesinden daha iyi bir şey başınıza şuanlık gelemez, bu anın keyfini çıkarın.

Saatlerin anlamı yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak arkadaşınız veya kankanıza gönderip durumu paylaşabilir ve bu konuda canınızın sıkkınılığını onlarla geçirebilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 Oy Kullanıldı : PUAN : 4,67 )

1 Yorum Yapıldı, Sıra Sende

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir