21.12 Saat Anlamı – Çok Kırmışsın ve Üzmüşsün

Aranızda neler geçti, ne yaşadınız bilemiyorum fakat onu çok kırdığın ortada. 21 12 Anlamı sana diyor ki, belki de senin haklı olduğun bir konuydu ama ona öyle şeyler söyledin ki, çok kırıldı. Yine de seni o kadar çok seviyor ki, aramak aranızı düzeltmek istiyor. Araya gurur girdi mi bilemiyorum ama söylediklerin için bir arasan, özür dilemene bile gerek yok, yalnızca arasan onun için yeterli olacak, hatta senden o özür dileyecek.

Aslında bu duruma sevinmelisin, seni çok seviyor. Kavga ettiniz, sana kızdı ve sen de ona kızdın ama yine de aklından atamıyor seni. Aramak konuşmak istiyor seninle, aranızı düzeltmek istiyor. İçi içini yiyor da, işte söylediklerin de bir yandan ağır basıyor, üzülüyor. Canını yakmışsın belli, artık ne söylediysen…

21 12 anlamı

Ters saatlerin anlamı bilemez neler yaşadınız, neden kavga ettiniz ben bilemiyorum; seni de tabi ki zorlamıyorum ama bir ara da gönlü olsun bence. Hayat bu tarz kavgalar için oldukça kısa, sevdiğin birini üzme, ona kızma. Ya da kızsan da fazla uzatma, sonuçta onu seviyorsun ve o da seni çok seviyor.

Gururu bir kenara bırak da ara onu, sana ondan daha çok değer veren kimse yok sonuçta. O arasın beni diye düşünme, zaten ne kadar çok aramak istediğini bilemezsin ama söylediğin sözler dolayısıyla sen hatalı görünüyorsun, senin araman gerekli gibi sanki.

Hayatınızın en güzel yıllarında böyle inat edip de birbirinizden ayrı kalmanıza hiç gerek yok sevgili gençler. Sonuçta en deli dolu günlerinizi ancak bu yıllarda yaşayabilirsiniz, birini en güzel sevebileceğiniz yıllar yine bu yıllar. Birinin gitmesine veya biriyle kavganıza en çok üzüleceğiniz yıllar da yine bunlar. Birbirinizi böyle severken ayrılığa ne gerek var, değil mi?

21 12 Anlamı

Siz iki aşık, iki inatçı keçi bir türlü ara yolu bulamıyorsunuz değil mi? Şimdi diyeceksiniz, neden arayayım ya aramak istemiyorsa, ya redderse beni? Valla saat falı sizin kavga ettiğinizi bilmiş, o halde seni aramak istediğini de pekala bilebilir.

Hadi daha fazla keçilik yapıp birbirinizi üzmeyin de, bir an önce barışıp eski günlerinize dönün. Hayat gururunuz kadar uzun olmayabilir, üzülürsünüz sonra.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak sizi seven kişiye gönderip onun size ulaşmasını basit bir dille anlatmış olursunuz, hadi durma neyi bekliyorsun..

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 5 Oy Kullanıldı : PUAN : 4,60 )

1 Yorum Yapıldı, Sıra Sende

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir