23.32 Saat Anlamı – Seni Çok Ama Çok Seviyor

Günün en özel ve en güzel saati olarak değerlendirdiğimiz bu saat, bir sevdiği olanı ve özellikle sevgilileri çok fazla mutlu ediyor. İnsan inanmasa bile böyle şeyler okuduğunda bir gülümse doluyor yüzüne. Gülücükler saçıyor. Dünyanın en güzel hissi sevilmek. Birinin sizi düşündüğünü bilmek. Karşılıklı olarak birbirinizi çok seviyorsunuz, hatta birbirinizden başka hiçbir şey düşünemez olmuşsunuz.

Birbirinize öyle bağlanmışsınız ki, gelecekte yanınızda gördüğünüz tek insan o olmuş. Onu her şeyden çok seviyorsunuz, dünyada en değer verdiğiniz, en yanınıza yakıştırdığınız ve gerek hareketleriyle, gerek konuşmalarıyla sizi büyüleyen tek insan o olmuş durumda.

23 32 anlamı

Birini bu kadar çok sevmek sağlıklı mı, sevgili moderatör; deyip gülebilirsiniz ama sevmeyi abartmanın ne kötülüğü olabilir ki. Sevmek en güzel duygu biçimidir, siz severken yaptığınız diğer duyguları abartmayın yeter. Sevmekten kimseye zarar gelmez.

Artık yorulmuşsunuz, uykunuz gelmiş ve yatmaya hazırlanıyorsunuz. Sakın ona iyi geceler demeden yatmayın ha, çok üzülür sonra. Size kör kütük aşık olup, bağlanmış bu kişinin sizden iyi geceler mesajı alarak uyumaya ihtiyacı var. Ancak o zaman mutlu uyuyabilir ve ancak o zaman güzel bir güne uyanabilir.

Saatlerin ters anlamı diyor ki, Ona her fırsatta onu çok sevdiğinizi söylemelisiniz. Çünkü eminim o size sürekli söylüyor, nasıl o size söylediğinde siz mutlu oluyorsanız ve gününüz güzel geçiyorsa; siz de ona söyleyin ki o da harika bir gün geçirebilsin. Sevmek, sevilmek ne güzel şey; sizi adeta bir kelebek kadar özgür, bir kuş kadar neşeli hissettirebiliyor. İnsanın başına gelebilecek olan bu duygu senin başına gelmiş işte, daha ne istiyorsun?

23 32 Anlamı

Gecenizin mutlu geçmesini sağlayacak bu yorumu okurken eminim etekleriniz zil çalmaya çoktan başladı. Sen çok şanslısın, bunu sakın unutma ve seni böylesine seven bir insanı sakın üzme. Burada saatten çok anlamlı olan sensin, varsın saat 23.33 olsun sanki öyle olunca seni sevmeyecek mi?

Seni her an, her daim sevecek. Sen de onu sevmeyi ve onu mutlu etmek için elinden geleni yapmayı unutma. Siz birbiriniz için yaratılmışsınız, bunu sakın aklından çıkarma.

Ayrıca bu yazımızı aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayarak en samimi arkadaşınız veya kankanıza gönderip bu mutluluğu onunla paylaşabilir ve bu konudaki heyacanınıza ortak olmasını sağlayabilirsiniz 🙂

Yazımıza Kaç Puan Verirsiniz :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 8 Oy Kullanıldı : PUAN : 4,50 )

Ona Birşeyler Yazmak İstermisin..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir