Kullanım Şartları ve Gizlilik

SAATLERİN ANLAMI KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:10 Küçükyalı Ofispark Maltepe/ İstanbul adresinde mukim, Saatlerin Anlamı Danışmanlık tarafından sunulmaktadır.

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), internet kullanıcısına Türkiye ve dünyada bulunan işletmelerin müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerinin bilgilerini paylaşmak üzere kurulmuş bir internet sitesidir. Söz konusu tüm hizmetler https://www.saatlerinanlami.org adresi üzerinden sağlanmaktadır.

Saatlerin Anlamı’nı (saatlerinanlami.org) kullanmanın Şartları ve Koşulları işbu metinde düzenlenmektedir. Hizmetleri kullanarak işbu Kullanım Şartları’nda yer alan şartların tümünü, herhangi bir istisna olmaksızın kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle Kullanım Şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Hizmetler, ticari amaçlı olmayıp yalnızca kişisel kullanım amaçlıdır. Kullanım Şartları’nı kabul etmiyorsanız bu Hizmetleri kullanmayınız.

SAATLERİN ANLAMI’NI KULLANMA

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), yalnızca alanında uzman astrologların paylaştığı bilgiler doğrultusunda hazırlanmış olup, içeriğindeki tüm bilgiler yalnızca tahmin amaçlıdır.

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), kaliteli, doğru ve kamuoyuna açık bilgileri paylaşmak için elinden gelen çabayı en üst düzeyde göstermektedir.

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), Kullanım Şartları’nı ve/veya Hizmetler’i dilediği zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, zaman zaman değiştirebilir, Kullanım Şartları’nı iptal edebilir veya yeni şartlar ekleyebilir. Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), ayrıca Hizmetler’e yeni işlevler ve özellikler ilave edilebilir, mevcut işlev ve özellikleri kısmen ve/veya tamamen, geçici ve/veya kalıcı olarak kaldırılabilir. Hizmetler’in sunulmasında yaşanabilecek sorunlar nedeniyle oluşabilecek veri kaybı v.b. kayıplardan Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org) sorumlu değildir.

Saatlerin Anlamı’nın (saatlerinanlami.org) başkaca web sitelerinden ve/veya web sitelerinin içeriğinden alınan bilgiler veya içerikler üzerinde herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org) web sitesinin ve/veya içeriğinin mevzuat ve ilgili kurallara aykırı olup olmadığını araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GİZLİLİĞİNİN KORUNMASI

Saatlerin Anlamı’nı (saatlerinanlami.org) kullanırken kişisel verileriniz herhangi bir kayıt altında tutulmaz. Yalnızca; “ziyaret sayısı”, “ziyaret saati”, “ziyaret günü”, “ziyaret yılı”, “ziyaret ederken kullanılan tarayıcı”, “ziyaret ederken kullanılan cihazın teknik verileri” dışında herhangi bir bilgiyi toplamıyoruz. Bu veriler yalnızca istatistik amacı taşımakta olup, herhangi bir 3’ncü şahıs ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Saatlerin Anlamı’nın (saatlerinanlami.org) sayfalarında bulunan YORUM bölümünde bir yorum yapmanız durumunda ise, Yorum yaparken verdiğiniz Ad ve Mail adresi kayıtlarımızda tutulmaktadır. Bu verilerin doğru olduğunu kanıtlamak için herhangi bir mekinizma veya doğrulama sistemi kullanmıyoruz. Verdiğiniz bilgilerin doğru veya yanlış olması durumunda bile söz konusu verileri yalnızca “Yorum” yapan olarak kayıtlrımızda tutuyor olup, “Adınız” dışında herhangi bir veriyi internet sitemizi kullananlar ve 3’ncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmıyoruz.

Saatlerin Anlamı (saatlerinanlami.org), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na tam anlamıyla riayet etmektedir.